Çocukların doğal malzemelere sahip iç çamaşırları ve aksesuarları kullanmaları aileleri için en önemli konudur. Sitemizde özellikle Kız Çocuk Çorap kategorisi altında Kız Çocuk Çorap modelleri en doğal malzemeler kullanılarak üretilmiş, en kaliteli ve özgün tasarıma sahip firmaların ürünlerinden oluşmaktadır.


Desen : li çocuk suba.

İçerik %98 polyamide %2 elastane
Desen : DESENLİ

Daymod markasının Kız Çocuk Çorapları arasında bulunan BELİZ ÇOCUK SUBA modeli markanın kalitesini en iyi yansıttığı Kız Çocuk Çorap ürünüdür. Çünkü Daymod markası ülkemizde kalitesinden en çok söz ettiren firmalar arasındadır. BELİZ ÇOCUK SUBA ürünü Kız Çocuk Çorapı doğal malzemesi, kalitesi ile en uygun fiyata sitemizden alınabilmektedir.

Fuşya Mix, Siyah Mix, LACİVERT MİX renk seçeneği\seçenekleri sunan BELİZ ÇOCUK SUBA için, 6-12. YAŞ, 2-5 Yaş, 6-12 Ay bedenleri bulunmaktadır.Daymod D2626001 Kız Çocuk Çorap tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. BELİZ ÇOCUK SUBA ürünü faturada "Daymod D2626001" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.