Bondy 3125 Çelenk Broş Ayna Tarak Takım

Bondy 3125 Çelenk Broş Ayna Tarak Takım
Bondy 2017 Koleksiyonu: Bondy 3125 Çelenk Broş Ayna Tarak Takım

Özellikle ülkemizde genç kızlar için en önemli dönem şüphesiz evlilik öncesi hazırlıklardır. Her şeyin mükemmel olabilmesi hayalini yaşayan genç gelinler, çeyiz den kıyafetlere kadar, alınacak tüm eşyaların hem kaliteli, hem de göz alacak derecede çok şık olmasını isterler. Bu bakımdan sitemizin Gelin & Çeyiz kategorisi altında genç gelinlerin beğenisine sunduğumuz tüm Çeyiz & Nişan Sandıkları modellerinde, özellikle alanında uzman tasarımcıların elinden çıkmış en uygun fiyatlı, ancak en kaliteli ve şık ürünler tercih edilmektedir.


DİKKAT: Sandık ürünlerimizde iade ve değişim yapılmamaktadır.

Çeyiz & Nişan Sandıkları arasında Bondy markasının bu Bondy 3125 Çelenk Broş Ayna Tarak Takım modeli çeyiz hazırlığı içinde olan gelinler arasında çok büyük bir beğeni kazanmıştır. Gerek Bondy markasının kalite anlayışı ve gerekse de Bondy 3125 Çelenk Broş Ayna Tarak Takım modelinde kullanılan malzeme ve tasarımcının emeği bu modelin tercih edilmesinde etken olmuştur.

Standart, bedenlere sahip Bondy 3125 Çelenk Broş Ayna Tarak Takım, Altın, Gümüş renk seçeneklerine sahip.Bondy 3125 Gelin & Çeyiz tam size/sevdiklerinize göre.

2017 Bondy Gelin & Çeyiz

216,95 TL   %35
139,97 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün