Çift Kaplan Dantelli Külot 609

Çift Kaplan Dantelli Külot 609
Çift Kaplan 2018 Koleksiyon: Çift Kaplan Dantelli Külot 609

İç giyim ürünlerinde bayanlar tarafından en çok dikkat edilen ürün Bayan Külotlarıdır. Sitemizin Bayan Külot kategorisinde beğeniye sunduğumuz tüm ürünler arasından Dantelli Külotlar çok farklı bir yere sahiptir. Çünkü diğer elbiselerde rahat kullanım imkânı sağlamaktadır. Bayanlar için kalite, şıklık ve konfor en önemli konulardır. Bu yüzden Çift Kaplan markası bayanların ihtiyaçlarına uygun Dantelli Külot üretmekte ve bu alanda en kaliteli ve en şık ürünlere sahip olduğunu göstermektedir.


%92 Pamuk %8 Elastan


Bu bağlamda Dantelli Külot lar arasında Çift Kaplan markasının Çift Kaplan Dantelli Külot 609 modeli özellikle kullanılan malzemelerin doğallık, kalite ve tasarımından dolayı tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Çift Kaplan markasının Çift Kaplan Dantelli Külot 609 modelini en uygun fiyata sunmaktayız.

Beyaz, Siyah, Ekru renk seçeneği\seçenekleri sunan Çift Kaplan Dantelli Külot 609 için, 36, 38, 40, 42, 44 bedenleri bulunmaktadır.Çift Kaplan 609 Bayan Külot tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Çift Kaplan Dantelli Külot 609 ürünü faturada "Çift Kaplan 609" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.