Daymod EStandartetik-Model Up Bayan Külotlu Çorap D1131006

Daymod EStandartetik-Model Up Bayan Külotlu Çorap D1131006
Daymod 2019 Koleksiyon: Daymod EStandartetik-Model Up Bayan Külotlu Çorap D1131006
Şekillendirici çoraplar ile artık bacaklarınız daha mükemmel bir görünüme sahip oluyor. Her yaştaki kadınların her mevsim tercih ettikleri şekillendirici çoraplar günümüzde artık daha rahat, daha seksiler.

Daymod EStandartetik-Model Up Bayan Külotlu Çorap D1131006

% 80 Polyamide- % 19 Elastane - %1 Cotton

Pamuk ağlı, popo kaldıran, yarı parlak, 20 denye, burnu dayanıklı korseli külotlu çorap.

Denye 20

Şekillendirici çoraplar, çeşitli renk ve şekildeki tasarımları ile kadınların oldukça rahat etmesini ve kendilerine olan güvenlerini sağlamaktadır. Her yaştaki kadınların her mevsim tercih ettikleri şekillendirici çoraplar günümüzde artık daha rahat, daha seksiler. Daymod şekillendirici çorap, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Daymod EStandartetik-Model Up Bayan Külotlu Çorap D1131006 modeli, şık tasarımı, ve yüksek kalitesi ile kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Daymod iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

1, 2, 3 bedeni\bedenleri mevcut olan Daymod EStandartetik-Model Up Bayan Külotlu Çorap D1131006, Siyah, Ten, Naturel rengine\renklerine sahip.

Daymod D1131006 Çorap tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Daymod EStandartetik-Model Up Bayan Külotlu Çorap D1131006 ürünü faturada "Daymod D1131006" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.