Daymod Ose Micro Rete Desenli Dizaltı Çorap

Daymod Ose Micro Rete Desenli Dizaltı Çorap

Çorap kategorisinde bayanların beğenisine sunduğumuz Diz Altı Çorap tüm ürünler bayanlar tarafından farklı amaçlar için tercih edilmektedir. Giyilen kıyafetin tam ve benzersiz bir şekilde uyumlu olabilmesi için tercih edildiği gibi, sağlık ve konfor gibi sebeplerle de Diz Altı Çorap ürünleri tercih edilmektedir. Özellikle Çorap kategorisi altında Daymod markasına ait Daymod Ose Micro Rete Desenli Dizaltı Çorap modeli ürün kullanılan malzeme ve tasarımındaki zarafet sebebiyle büyük beğeni toplamıştır. Diz Altı Çoraplarından Daymod markasının kalitesi bayanların beğenisini kazandığından Daymod Ose Micro Rete Desenli Dizaltı Çorap modelini en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemizden temin edebilirsiniz.


%88 polyamide-% 12 elastane

Burnu dayanıklı, desenli dizaltı çorap.

Denye 20


Standart, bedenlere sahip Daymod Ose Micro Rete Desenli Dizaltı Çorap, Siyah, Ten, Kahve renk seçeneklerine sahip.

Daymod D1221117 Çorap tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Daymod Ose Micro Rete Desenli Dizaltı Çorap ürünü faturada "Daymod D1221117" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.