Daymod 2019 Koleksiyon: Daymod Selen Bayan Külotlu Çorap D1121115

Bayanlar için hem rahat hareket imkânı hem de şıklık bir giyside aranan en önemli unsurdur. Bu yüzden Çorap kategorisi altında sunduğumuz tüm ürünlerde olduğu gibi Külotlu Çorap modellerimizde de hem kalite hem de rahatlık ile şıklığı bir araya getirmekteyiz. Özellikle Bayan Külotlu Çorap modelleri arasında Daymod markasının Daymod Selen Bayan Külotlu Çorap D1121115 Külotlu Çorapı bayanlar arasında oldukça fazla beğeni toplamaktadır. Hem doğal malzemeden üretilmiş olması, hem de sağlıklı olup, herhangi bir alerjen madde içermemesi bayanlar arasında tercih edilmesinin sebepleri arasındadır. Daymod markasına ait Çorap modelleri arasında farklı bir yerde olan Daymod Selen Bayan Külotlu Çorap D1121115 Külotlu Çorapını en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.


%89 polyamide-% 11 elastane

Burnu ve külodu dayanıklı, desenli külotlu çorap.

Denye 15


1, 2, 3, bedenlere sahip Daymod Selen Bayan Külotlu Çorap D1121115, Siyah, Ten renk seçeneklerine sahip.Daymod D1121115 Çorap tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Daymod Selen Bayan Külotlu Çorap D1121115 ürünü faturada "Daymod D1121115" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.