Doreanse Doğal Modal U-yaka T.Gümüş 2820

Doreanse Doğal Modal U-yaka T.Gümüş 2820
Doreanse 2018 Koleksiyon: Doreanse Doğal Modal U-yaka T.Gümüş 2820

Erkekler hem rahat hareket edebilmeyi hem de fazla hareket ile biriken vücut sıcaklığından dolayı ortaya çıkan terin bazı hastalıklara davetiye çıkarmasını engellemek isterler. Bu yüzden erkekler Erkek Atletlerinde özellikle ter emiciliği ve ter iletim gücü yüksek ürünler tercih ederler. Özellikle Erkek Atlet kategorisi altında erkeklerin en çok kullandığı ürün V Yaka T-Shirtdır. Pamuk gibi doğal lifler bulunduran ipliklerle örüldüğünden sağlıklıdır. Ayrıca kullanıcıya rahat hareket imkânı sağlamaktadır.


% 90 Modal&Cotton %10 Lycra


Erkek Atletlerinde marka olmuş ve büyük beğeni yakalamış olan Doreanse markasına ait Doreanse Doğal Modal U-yaka T.Gümüş 2820 ürünü de sitemiz üzerinden beğeninize sunulmaktadır. Doreanse Doğal Modal U-yaka T.Gümüş 2820 V Yaka T-Shirtsı bu markanın en kaliteli ürünleri arasındadır. Üstelik V Yaka T-Shirt kategorisi altında sunduğumuz diğer kaliteli ürünler gibi erkekler arasında popülerdir. Hem sağlam, hem de dayanıklı olduğundan rahat hareket imkânı sağlamaktadır. Doreanse markasına ait Doreanse Doğal Modal U-yaka T.Gümüş 2820 V Yaka T-Shirtsını icgiyimozel.com ayrıcalığıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

S, M, L, XL, XXL bedenleri mevcut olan Doreanse Doğal Modal U-yaka T.Gümüş 2820, Beyaz, Siyah, Pembe, Lacivert, Kırmızı, Bordo, Mor, Füme, Turkuaz, Zümrüt renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Doreanse 2820 Erkek Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Doreanse Doğal Modal U-yaka T.Gümüş 2820 ürünü faturada "Doreanse 2820" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.