Doreanse Modal Bayan Slip 7160

Doreanse Modal Bayan Slip 7160
Doreanse 2017 Koleksiyonu: Doreanse Modal Bayan Slip 7160

İç çamaşırlarında en çok dikkat edilen ürün şüphesiz külotlardır. Bayanların beğenme dürtüleri erkekler gibi çalışmamaktadır. Bayanlar zor beğenir ve aşırı seçici olabildikleri gibi, detaylara da özellikle dikkat ederler. Bu yüzden icgiyimozel.com olarak siz bayanların beğenisini kazanacağını umduğumuz Bayan Külot kategorisinin en çok dikkat çeken ürünü olan Bayan Boxer Külot’larını sunuyoruz. Birçok farklı renk ve tasarıma sahip dünyaca tanınmış yerli ve yabancı markalara ait en kaliteli ve doğal malzemelerden üretilmiş Bayan Boxer Külot’larını icgiyimozel.com sitemizde en uygun fiyata bulabilmektesiniz.


%90 Modal&Cotton%10 Lycra


Bayan Boxer Külot modellerinden Doreanse markasına ait Doreanse Modal Bayan Slip 7160 modeli özellikle üretiminde kullanılan doğal malzemeleri ile öne çıkmaktadır. Bayanlar için çekiciliğin ve rahatlığın ön planda olduğunu bildiğini, ürünlerinde gösteren Doreanse markası, bünyesinde bulunan Doreanse Modal Bayan Slip 7160 modeline ait bu üründe de bayanların beğenisini kazanmıştır.

S, M, L, XL bedenleri mevcut olan Doreanse Modal Bayan Slip 7160, Beyaz, Siyah renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.

Doreanse 7160 Bayan Külot tam size/sevdiklerinize göre.

2017 Doreanse Bayan Külot

20,90 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün