Elawin Desenli Latex Jartiyerli Büstiyer Tam Silikonlu 6060

Elawin Desenli Latex Jartiyerli Büstiyer Tam Silikonlu 6060
Elawin 2019 Koleksiyon: Elawin Desenli Latex Jartiyerli Büstiyer Tam Silikonlu 6060

Fantazi Takımlar özellikle evlilik hayatının renklendirilmesini isteyen eşler tarafından tercih edilen erotik çekiciliği bulunan bir tür giysidir. Fantazi Takımlar arasında en çok tercih edilen erotik çekiciliği ile ön plana çıkan ürünlerden biride Fantazi Büstiyer Takımıdır. Bu Fantazi Büstiyer Takımları erotik çekiciliği bulunmayan ve günlük kullanımda yaygın olarak kullanılan muadillerine nazaran bayan vücudunun belli kesimlerini ön plana çıkaran bir giysidir.Özellikle Elawin markası Fantazi Takımlar arasında birçok farklı ürün sunan kaliteli bir markadır. Bu markanın Elawin Desenli Latex Jartiyerli Büstiyer Tam Silikonlu 6060 modeli kalitesi, şıklığı ve erotik çekiciliği sebebiyle ayrıca önemli bir Fantazi Büstiyer Takımdır.

75, 80, 85, 90 bedenleri mevcut olan Elawin Desenli Latex Jartiyerli Büstiyer Tam Silikonlu 6060, Görseldeki Ürün renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Elawin 6060 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Elawin Desenli Latex Jartiyerli Büstiyer Tam Silikonlu 6060 ürünü faturada "Elawin 6060" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.