Elawin 2019 Koleksiyon: Elawin Göz Bantlı Dantel Body 5130

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.Dünyaca ünlü Elawin markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan Elawin Göz Bantlı Dantel Body 5130 modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. Elawin markasının Elawin Göz Bantlı Dantel Body 5130 modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

S, M, L, XL, XXL bedenleri mevcut olan Elawin Göz Bantlı Dantel Body 5130, Görseldeki Ürün renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Elawin 5130 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Elawin Göz Bantlı Dantel Body 5130 ürünü faturada "Elawin 5130" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.