Elawin Siyah Güpürlü Takım Tam Silikonlu 10045

Elawin Siyah Güpürlü Takım Tam Silikonlu 10045
Elawin 2019 Koleksiyon: Elawin Siyah Güpürlü Takım Tam Silikonlu 10045

Eşler arasında renkli ve heyecanlı bir iletişim imkânı sağlayan Fantazi Takımlar her geçen gün özellikle bayanların ilgisini çekmektedir. Bu Fantazi Takımlar arasında şüphesiz övgüyü hak eden en önemli ürün Fantazi Sütyen Takım larıdır. Çünkü kadınlarda erkekleri baştan çıkaracak kadar tahrik eden kısımları kısmen örten, farklı fantezileri harekete geçiren, erotik çekiciliği bulunan bir giysidir. Bu anlamda Elawin markasına ait Elawin Siyah Güpürlü Takım Tam Silikonlu 10045 modeli Fantazi Sütyen Takım ı birçok farklı erotik çekiciliği bulunan Fantazi Takımlar arasından öne çıkmaktadır. Bunda etkili olmasında şüphesiz Elawin markasının bayanlar arasında beğenilmesinden kaynaklanmaktadır. Elawin Siyah Güpürlü Takım Tam Silikonlu 10045 modelinde kullanılan malzemelerin kalitesi ve tasarımın özgünlüğü sebebiyle eşler arasında en çok tercih edilen ürünlerdendir. Elawin markasına ait Elawin Siyah Güpürlü Takım Tam Silikonlu 10045 model Fantazi Sütyen Takım ını icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.75, 80, 85, 90 bedenleri bulunan bu Fantazi Sütyen Takım, Görseldeki Ürün gibi farklı renk seçeneklerine sahip.

Elawin 10045 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Elawin Siyah Güpürlü Takım Tam Silikonlu 10045 ürünü faturada "Elawin 10045" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.