90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Emay Brodeli Destekli Sütyen Takım 3042

Emay Brodeli Destekli Sütyen Takım 3042
Emay 2017 Koleksiyon: Emay Brodeli Destekli Sütyen Takım 3042

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Emay markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Emay Brodeli Destekli Sütyen Takım 3042 modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Emay markasının Emay Brodeli Destekli Sütyen Takım 3042 modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.Beyaz, Siyah, Ekru renk seçeneği\seçenekleri sunan Emay Brodeli Destekli Sütyen Takım 3042 için, 75B, 80B, 85B, 90B bedenleri bulunmaktadır.Emay 3042 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Emay Brodeli Destekli Sütyen Takım 3042 ürünü faturada "Emay 3042" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.

2017 Emay Sütyen Takımları

72,49 TL   %41
42,64 TL
Sepete Ekle
Bu üründeki Outlet Fırsat modelleri
Ekru-75B
90 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün