Fantazi Gecelik Sabahlık 6 lı Takım XSES 1008

Fantazi Gecelik Sabahlık 6 lı Takım XSES 1008
XSES 2019 Koleksiyon: Fantazi Gecelik Sabahlık 6 lı Takım XSES 1008

Evlilik öncesi gelin çeyizinde mutlaka bulunması gereken en önemli parça Çeyiz Altılı Takım & Setleri dir. Çünkü bu Çeyiz Altılı Takım & Setleri günlük kullanımda hem gecelik, hem sabahlık, hem de pijama olarak kullanılmaktadır. Sitemizin Gelin & Çeyiz kategorisinde bulunan, bu Çeyiz Altılı Takım & Setleri en uygun fiyata yine sitemiz üzerinden satışa sunulmaktadır.Çeyiz Altılı Takım & Setleri arasında XSES markasının ürettiği Fantazi Gecelik Sabahlık 6 lı Takım XSES 1008 modeli genç gelinler tarafından büyük bir beğeni ile tercih edilmektedir. XSES markası özellikle Gelin & Çeyiz grubunda çok kaliteli ürünler üretmektedir. Gerek kullanılan malzemenin kalitesi ve gerekse de tasarımın özgünlüğü sebebiyle çokça tercih edilecektir.

Ekru, Pudra renk seçeneği\seçenekleri sunan Fantazi Gecelik Sabahlık 6 lı Takım XSES 1008 için, S, M, L bedenleri bulunmaktadır.

XSES 1008 Gelin & Çeyiz tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Fantazi Gecelik Sabahlık 6 lı Takım XSES 1008 ürünü faturada "XSES 1008" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.