Dagi 2019 Koleksiyon: Konpakt Likralı Renkli Lastik Boxer Dagi 5214

Erkekler arasında pamuklu iç çamaşırları doğallığı sebebiyle çok fazla tercih edilmektedir. Özellikle sitemizde Erkek Boxer kategorisi altında sunduğumuz Penye Boxerlar doğal pamuk liflerine sahip iplikler ile üretilmiş iç çamaşırları olup, farklı renk ve tasarıma sahiptirler. Biz icgiyimozel.com olarak erkek ihtiyaçlarını çok iyi biliyor ve onlara en kaliteli ürünleri sunuyoruz.


Dagi D5214 Erkek Boxer

Bu ürün %95 pamuk ve %5 elastan'dan üretilmiştir.


Bu bağlamda Dagi markasına ait Konpakt Likralı Renkli Lastik Boxer Dagi 5214 modeli Penye Boxerı gerek kalitesi, gerekse de doğal malzemesi sebebiyle erkeklerin beğenisini kazanmıştır. Dagi markası ürettiği tüm ürünlerinde olduğu gibi Penye Boxer alanında da farklı ve kendine özgü tasarımını Konpakt Likralı Renkli Lastik Boxer Dagi 5214 model ürününde göstermektedir. Dagi markasının Konpakt Likralı Renkli Lastik Boxer Dagi 5214 Erkek Boxer ürününü icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.

S, M, L, XL, XXL bedenleri bulunan bu Penye Boxer, Beyaz, Lacivert, Gri Melanj gibi farklı renk seçeneklerine sahip.Dagi D5214 Erkek Boxer tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Konpakt Likralı Renkli Lastik Boxer Dagi 5214 ürünü faturada "Dagi D5214" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.