La Blinque Fantazi Püsküllü Body 7039

La Blinque Fantazi Püsküllü Body 7039
La Blinque 2019 Koleksiyon: La Blinque Fantazi Püsküllü Body 7039

Kadınlar eşlerinin kendilerine tutku ile bağlanmasını, sevildiklerini, beğenildiklerinin belli edilmesini isterler. Bu sebeple eşlerini kendilerine bağlamak, evliliklerinin renklenmesini sağlamak ve küçük heyecanlar yaşamak için çeşitli fantezi iç giyim ürünlerini tercih ederler. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Erotik Kadın İç Giyim kategorisindeki Fantazi Bodyleri en uygun fiyata sunmaktayız.Dünyaca ünlü La Blinque markasına ait en iyi Fantazi Body ürünlerinden olan La Blinque Fantazi Püsküllü Body 7039 modeli bayanlar arasında büyük bir beğeni toplamıştır. La Blinque markasının La Blinque Fantazi Püsküllü Body 7039 modelinin önemi, yapımında kullanılan malzeme ve tasarımdır.

S-M, L-XL bedenleri mevcut olan La Blinque Fantazi Püsküllü Body 7039, Resimdeki Ürün renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.La Blinque 7039 Erotik Kadın İç Giyim tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. La Blinque Fantazi Püsküllü Body 7039 ürünü faturada "La Blinque 7039" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.