Le Jardin Marbelle Destekli Önden Klipsli Sporcu Sütyen 7038

Le Jardin Marbelle Destekli Önden Klipsli Sporcu Sütyen 7038
Le Jardin 2019 Koleksiyon: Le Jardin Marbelle Destekli Önden Klipsli Sporcu Sütyen 7038

Sütyenlerde spor yapan bayanlar için özel olarak üretilmiş Sporcu Sütyenleride bulunmaktadır. Bu Sporcu Sütyenlerinin kullanım amacı göğüs bölgesine ekstra destek sağlayarak yapılan spor faaliyetinde rahat hareket edebilme imkânı kazandırmaktır. Bu amaçla üretilen birçok farklı Sporcu Sütyeni piyasada bolca bulunmaktadır. Ancak özellikle dikkat edilmesi gereken konu doğal maddelerden ve cilde veya göğüslere zarar verebilecek materyaller içermemesi gerekmektedir.Bu konuda özellikle Sporcu Sütyeni üretiminde marka olmuş, bayanların beğenisini kazanmış Le Jardin markasını önermekteyiz. Çünkü gerek bu markanın Le Jardin Marbelle Destekli Önden Klipsli Sporcu Sütyen 7038 modeli ve diğer tüm Sporcu Sütyenlerinde kullandıkları malzemeler son kalite ve sağlam materyallerden seçilmektedir. Le Jardin markasının Le Jardin Marbelle Destekli Önden Klipsli Sporcu Sütyen 7038 model Sporcu Sütyenini en uygun fiyata sadece icgiyimozel.com sitemizde bulabilirsiniz.

75B, 80B, 85B bedeni\bedenleri bulunan bu Sporcu Sütyen, Beyaz, Siyah, Ten renk seçeneklerine sahip.Le Jardin 7038 Sütyen tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Le Jardin Marbelle Destekli Önden Klipsli Sporcu Sütyen 7038 ürünü faturada "Le Jardin 7038" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.