90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Miorre Askılı Agrafli Şeküllendirici Bel Korse

Miorre Askılı Agrafli Şeküllendirici Bel Korse
Daha ince bir bel görünümüne sahip olmak istiyorsanız, Bel Korsesi ile bu hayalinizi yerine kolayca getirebilirsiniz. Hem kış sporlarını rahat yapabilmek hem de soğuk kış aylarında kendinizi korumak için Bel Korsesi tercihi yapmanız, çok doğru bir seçim olacaktır.

Miorre Askılı Agrafli Şeküllendirici Bel Korse
%90 Polyamid %10 Elastan Bel Korsesi, bel kısmını destekler ve toparlayıcı olmasından dolayı kiloverme aşamasında fayda sağlar. Dikişli korselere göre daha kullanışlı ve daha rahattır. Bel destekleyici balenler sayesinde daha fit bir duruşa sahip olmanızıve esnek özelliği sayesinde rahat hareket imkanı sağlar. Göğüs altından başlayan tasarımı sayesinde baskıyapmaz sütyen ileberaber kullanılabilir.


Miorre Askılı Agrafli Şeküllendirici Bel Korse, her ihtiyacı karşılayabilecek bir ürün olmakla birlikte Miorre markası ile yünün rahatsız etmeyen dokusunu sizler ile paylaşıyor.

S-M, M-L, XL-XXL, bedenlere sahip Miorre Askılı Agrafli Şeküllendirici Bel Korse, Siyah, Teni renk seçeneklerine sahip.

Miorre 237-004800 Korse & Jupon tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre Askılı Agrafli Şeküllendirici Bel Korse ürünü faturada "Miorre 237-004800" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
57,50 TL
Sepete Ekle
90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-4 Gün