Miorre Bayan Atlet

Miorre Bayan Atlet

Bayan Atletlerinde dikkat edilen en büyük konu, doğal malzemeler kullanılarak üretilen ve herhangi bir alerjen etki göstermeden gerek İnce Askılı Atlet leri ve gerekse de diğer iç çamaşırlarını en sağlıklı şekilde giyebilmektir. Bu yüzden özellikle Bayan Atletlerinde pamuk gibi doğal lifler bulunduran malzemeler tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Miorre markasına ait İnce Askılı Atlet modellerinden Miorre Bayan Atlet ürününü sunmaktayız.


%100 Pamuk

Sağlıklı materyallerden üretilmiş, terletmeyen, yaz günlerinde de rahatlıkla tercih edilebilen, ip askılı, vücu du saran, yumuşak dokulu bayan atlet. İç giyimde rahatlığı ve sadeliği tercih edenlere..


Bu Miorre Bayan Atlet ürün %100 doğal malzemeler kullanılarak üretilmiş olup, en uygun fiyata sadece icgiyimozel.com sitesinde bulunmaktadır. Bilindiği gibi Miorre markası ülkemizde kalitesi ve özgün tasarımı ile öne çıkan bir markadır. Miorre markasına ait Miorre Bayan Atlet model İnce Askılı Atlet sitemiz üzerinden Bayan Atlet kategorimizde sunulmaktadır.

L, 3XL, bedenlere sahip Miorre Bayan Atlet, Beyaz renk seçeneklerine sahip.

Miorre 001-000204 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.
10,99 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-4 Gün
60 TL ve üzeri alışverişlerinizde dantelli Külot HEDİYE!