Miorre Biyeli (yarim Dolgulu) Sütyen Takım

Miorre Biyeli (yarim Dolgulu) Sütyen Takım videolu tanıtım
Miorre Biyeli (yarim Dolgulu) Sütyen Takım

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Miorre markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Miorre Biyeli (yarim Dolgulu) Sütyen Takım modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Miorre markasının Miorre Biyeli (yarim Dolgulu) Sütyen Takım modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.


%80 Polyamid %20 Elastane Ayarlanabilir ve çıkarılabilir askılı,YARIM DOLGULU,göğüs kısmı biye detaylı,külotun ön kısmı benekli tülden arka kısmı penyeden oluşan sütyen külot takım

renk seçeneği\seçenekleri sunan Miorre Biyeli (yarim Dolgulu) Sütyen Takım için, bedenleri bulunmaktadır.Miorre 148-006810 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.
53,90 TL   %29
38,50 TL
-Tükendi-
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-4 Gün