Miorre Dantel Yakali Atlet

Miorre Dantel Yakali Atlet

Bayanlar için her şeyin doğal ve sağlıklı olması en önemli konudur. Öyle ki bayanlar için üretilen Bayan Atletlerin bile doğal malzemeden üretilmesini isterler. Bu konuda sitemizde bulunan tüm Bayan Atletlerinde özellikle doğal lif kaynağı olan pamuk kullanılan ürünler tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Bayan Atlet kategorisinde Kalın Askılı Atletlerini en uygun fiyata sunmaktayız.


%90 Pamuk %10 Elastan

Yumuşacık Kumaşı ve şık dantel dateyı ile iç giyimde sıradan olmak istemeyenlere.


Özellikle Miorre markasına ait Miorre Dantel Yakali Atlet ürünü Kalın Askılı Atleti özellikle yapısında bulunan doğal pamuk lifleri sayesinde hem vücuda hava aldıracak, terletmeyecek hem de sağlamlığı ile rahat hareket imkânı sağlayacaktır. Bayan Atlet kategorisinde Miorre markası bayanlar arasında oldukça beğenilen ve popüler olmuş bir markadır. Ayrıca Miorre Dantel Yakali Atlet Kalın Askılı Atlet modeli de sitemizde oldukça popüler olan bir üründür.

renk seçeneği\seçenekleri sunan Miorre Dantel Yakali Atlet için, bedenleri bulunmaktadır.Miorre 001-011034 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.
Tükendi-