Miorre Gümüş Dantelli Sütyen Takımı

Miorre Gümüş Dantelli Sütyen Takımı videolu tanıtım
Miorre Gümüş Dantelli Sütyen Takımı

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Miorre markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Miorre Gümüş Dantelli Sütyen Takımı modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Miorre markasının Miorre Gümüş Dantelli Sütyen Takımı modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.


%90 Polyamid %10 Elastane Göğüs ortasından açılabilir klipslidir. Çıkarılabilir ve ayarlanabilir askılıdır. Push Up Yarım Dolguludur. Sırtındaki dantel detayı ile farklılık yaratır,yumuşacık tülü ve danteli ile şık ve rahattır.


Siyah renk seçeneği\seçenekleri sunan Miorre Gümüş Dantelli Sütyen Takımı için, 75, 85 bedenleri bulunmaktadır.Miorre 148-006765 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.
67,90 TL   %29
48,50 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-4 Gün