Miorre Kalin Askılı Seamless Bayan Atlet

Miorre Kalin Askılı Seamless Bayan Atlet
Miorre 2019 Koleksiyon: Miorre Kalin Askılı Seamless Bayan Atlet

Bayanlar için her şeyin doğal ve sağlıklı olması en önemli konudur. Öyle ki bayanlar için üretilen Bayan Atletlerin bile doğal malzemeden üretilmesini isterler. Bu konuda sitemizde bulunan tüm Bayan Atletlerinde özellikle doğal lif kaynağı olan pamuk kullanılan ürünler tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Bayan Atlet kategorisinde Kalın Askılı Atletlerini en uygun fiyata sunmaktayız.Özellikle Miorre markasına ait Miorre Kalin Askılı Seamless Bayan Atlet ürünü Kalın Askılı Atleti özellikle yapısında bulunan doğal pamuk lifleri sayesinde hem vücuda hava aldıracak, terletmeyecek hem de sağlamlığı ile rahat hareket imkânı sağlayacaktır. Bayan Atlet kategorisinde Miorre markası bayanlar arasında oldukça beğenilen ve popüler olmuş bir markadır. Ayrıca Miorre Kalin Askılı Seamless Bayan Atlet Kalın Askılı Atlet modeli de sitemizde oldukça popüler olan bir üründür.

Siyah, Pembe, Sarı, Yeşil, Lila, Turuncu, Mavi, Turkuaz, Vişne Çürüğü renk seçeneği\seçenekleri sunan Miorre Kalin Askılı Seamless Bayan Atlet için, XS, S, M, L, XL, XXL bedenleri bulunmaktadır.Miorre 237-007600 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre Kalin Askılı Seamless Bayan Atlet ürünü faturada "Miorre 237-007600" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.