Miorre 2018 Koleksiyon: Miorre Likralı İnce Dizaltı Elis 2 Li Paket Çorap

Çorap kategorisinde bayanların beğenisine sunduğumuz Diz Altı Çorap tüm ürünler bayanlar tarafından farklı amaçlar için tercih edilmektedir. Giyilen kıyafetin tam ve benzersiz bir şekilde uyumlu olabilmesi için tercih edildiği gibi, sağlık ve konfor gibi sebeplerle de Diz Altı Çorap ürünleri tercih edilmektedir. Özellikle Çorap kategorisi altında Miorre markasına ait Miorre Likralı İnce Dizaltı Elis 2 Li Paket Çorap modeli ürün kullanılan malzeme ve tasarımındaki zarafet sebebiyle büyük beğeni toplamıştır. Diz Altı Çoraplarından Miorre markasının kalitesi bayanların beğenisini kazandığından Miorre Likralı İnce Dizaltı Elis 2 Li Paket Çorap modelini en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemizden temin edebilirsiniz.


2 Lİ PAKET ÇORAP
, bedenlere sahip Miorre Likralı İnce Dizaltı Elis 2 Li Paket Çorap, renk seçeneklerine sahip.

Miorre 148-000235 Çorap tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre Likralı İnce Dizaltı Elis 2 Li Paket Çorap ürünü faturada "Miorre 148-000235" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.