Miorre Likralı Parlak Tekli Dizaltı Çorap

Miorre Likralı Parlak Tekli Dizaltı Çorap
Miorre 2019 Koleksiyon: Miorre Likralı Parlak Tekli Dizaltı Çorap

Çorap kategorisinde bayanların beğenisine sunduğumuz Diz Altı Çorap tüm ürünler bayanlar tarafından farklı amaçlar için tercih edilmektedir. Giyilen kıyafetin tam ve benzersiz bir şekilde uyumlu olabilmesi için tercih edildiği gibi, sağlık ve konfor gibi sebeplerle de Diz Altı Çorap ürünleri tercih edilmektedir. Özellikle Çorap kategorisi altında Miorre markasına ait Miorre Likralı Parlak Tekli Dizaltı Çorap modeli ürün kullanılan malzeme ve tasarımındaki zarafet sebebiyle büyük beğeni toplamıştır. Diz Altı Çoraplarından Miorre markasının kalitesi bayanların beğenisini kazandığından Miorre Likralı Parlak Tekli Dizaltı Çorap modelini en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemizden temin edebilirsiniz.


Likralı parlak pantolon çorap. %85 naylon, %15 elastan


Standart, bedenlere sahip Miorre Likralı Parlak Tekli Dizaltı Çorap, Siyah, Ten, Vizon, Kestane, Bronz, Sahra renk seçeneklerine sahip.

Miorre 148-000T55 Çorap tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre Likralı Parlak Tekli Dizaltı Çorap ürünü faturada "Miorre 148-000T55" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.