Miorre Push-Up 5li Jartiyer Takım

Özellikle bayanlar arasında erotik çekiciliğin artması ve eş veya partnerlerinin kendilerini daha çok arzulaması için Büstiyer & Jartiyer kategorisi altında Büstiyer & Jartiyer Takımları tercih edilmektedir. Çünkü gerek tasarım ve gerekse de kullanılan malzemenin kalite ve rengi bakımından çekicilik ve şıklık ön plandadır. Bu tür Büstiyer & Jartiyer Takımları gündelik kullanım da pek tercih edilmemekle birlikte, gündelik bazı abiye, gelinlik, gece elbiseleri gibi özel kıyafetlerin altından giyilebilmektedir.

%80 Polyamid, %20 Elastan

Dantelli,balenli ve dolgulu 1 Sütyen,1 Jartiyer Çorap,1 Jartiyer ve 2 Külot(Slip+G-String)olmak üzere toplam 5 parçadan oluşan Jartiyer Takım...Özel gün ve gecelerinizde kullanabileceğiniz gibi,gelinlik altın

Özellikle bayan çekiciliğini ve vücut hatlarını ön plana çıkarmasında, ülkemizde bayanların büyük beğenisini yakalamış Miorre markasının Büstiyer & Jartiyer Takımları tercih edilmektedir. Miorre markasının Miorre Push-Up 5li Jartiyer Takım ürünü de markanın kabul görmüş kalite ve tasarımının bir ürünüdür. Gerek Miorre Push-Up 5li Jartiyer Takım modeli olsun gerekse de Miorre markasının diğer modelleri olsun, en son moda ve kalite tercih edilmiştir.

75, 80, 85, 90, bedenlere sahip Miorre Push-Up 5li Jartiyer Takım, Beyaz, Siyah renk seçeneklerine sahip.Miorre 148-006170 Büstiyer & Jartiyer tam size/sevdiklerinize göre.
72,60 TL   %17
60,50 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-4 Gün