Miorre 2018 Koleksiyon: Miorre Push Up Dantel Jartiyer Takım

Eşler arasında renkli ve heyecanlı bir iletişim imkânı sağlayan Fantazi Takımlar her geçen gün özellikle bayanların ilgisini çekmektedir. Bu Fantazi Takımlar arasında şüphesiz övgüyü hak eden en önemli ürün Fantazi Sütyen Takım larıdır. Çünkü kadınlarda erkekleri baştan çıkaracak kadar tahrik eden kısımları kısmen örten, farklı fantezileri harekete geçiren, erotik çekiciliği bulunan bir giysidir. Bu anlamda Miorre markasına ait Miorre Push Up Dantel Jartiyer Takım modeli Fantazi Sütyen Takım ı birçok farklı erotik çekiciliği bulunan Fantazi Takımlar arasından öne çıkmaktadır. Bunda etkili olmasında şüphesiz Miorre markasının bayanlar arasında beğenilmesinden kaynaklanmaktadır. Miorre Push Up Dantel Jartiyer Takım modelinde kullanılan malzemelerin kalitesi ve tasarımın özgünlüğü sebebiyle eşler arasında en çok tercih edilen ürünlerdendir. Miorre markasına ait Miorre Push Up Dantel Jartiyer Takım model Fantazi Sütyen Takım ını icgiyimozel.com farkıyla en uygun fiyata temin edebilirsiniz.


%90 Polyamid %10 Elastan Çıkarılabilir ve ayarlanabilir askılı,isteğe göre strapless olarak da kullanılabilen Zarif danteli altın rengi sim işlemeli ve minik puantiye detaylıdır. Ekstra soft, göğsü kavrayan YARIM DOLGULU Kabı sayesinde zarif görünüm ile rahatlığı bir arada yaşayabilirsiniz. Jartiyer Takım : YARIM DOLGULU Sütyen, Dantel detaylı külot,Birçift Jartiyer Çorabı ve jartiyer olmak üzere takım 4 parçadan oluşmaktadır.
75, 80, 85, 90 bedenleri bulunan bu Fantazi Sütyen Takım, Ekru gibi farklı renk seçeneklerine sahip.

Miorre 148-006850 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre Push Up Dantel Jartiyer Takım ürünü faturada "Miorre 148-006850" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.