Miorre 2019 Koleksiyon: Miorre Push Up (dolgulu) Deri Sütyen Takım

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Miorre markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Miorre Push Up (dolgulu) Deri Sütyen Takım modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Miorre markasının Miorre Push Up (dolgulu) Deri Sütyen Takım modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.


%60 Polyester %35 Polyüretan %5 Elastan Çıkarılabilir askısı Push Up (Dolgulu) Deri görünümlü özel tasarımı ve bacak aksesuarı ile tamamlanan vazgeçilmezleriniz arasında yer alacak olan sütyen külot takım Ürün sütyen külot ve bacak aksesuarı olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır.

Siyah renk seçeneği\seçenekleri sunan Miorre Push Up (dolgulu) Deri Sütyen Takım için, 75, 80, 85, 90 bedenleri bulunmaktadır.Miorre 148-006780 Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre Push Up (dolgulu) Deri Sütyen Takım ürünü faturada "Miorre 148-006780" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.