Miorre Saten Şortlu Takım Somon

Miorre Saten Şortlu Takım Somon videolu tanıtım
Miorre Saten Şortlu Takım Somon

Saten ipeksi dokunuşu sebebiyle birçok bayan iç giyim ürününde ve giysilerde tercih edilmektedir. Özellikle Bayan Gecelik modelleri arasında Saten Gecelikler çok önemli bir yer tutmaktadır. Ancak tüm ürünlerde olduğu gibi Saten Geceliklerde de belli bir kalite ve standart bulunmaktadır. Biz icgiyimozel.com olarak bayanların nasıl ürünler tercih ettiklerini iyi bildiğimiz için sitemizde, en güzel tasarıma sahip, en kaliteli Saten Gecelik leri bulundurmaktayız.


%100 Polyester

Satenin yumuşak dokusunu tam anlamıyla hissedebilceğiniz, sadeliği ve şıklığı aynı anda yaşayabileceğiniz b u takım iki parçadan oluşmaktadır.


Özellikle Miorre markasına ait Gecelik modelleri arasında Miorre Saten Şortlu Takım Somon Saten Gecelikler kaliteleri ve renk uyumlu farklı tasarımları ile büyük beğeni yakalamışlardır. Miorre markasına ait Miorre Saten Şortlu Takım Somon ürünü Saten Gecelik modelini en uygun fiyata sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.

S-M, M-L, L-XL bedeni\bedenleri bulunan bu Saten Gecelik için, Somon renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.Miorre 001-018274 Gecelik tam size/sevdiklerinize göre.
42,00 TL   %29
30,00 TL
Sepete Ekle
150 TL Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-4 Gün