Miorre 2018 Koleksiyon: Miorre Seamless Kalın Askılı Atlet

Bayanlar için her şeyin doğal ve sağlıklı olması en önemli konudur. Öyle ki bayanlar için üretilen Bayan Atletlerin bile doğal malzemeden üretilmesini isterler. Bu konuda sitemizde bulunan tüm Bayan Atletlerinde özellikle doğal lif kaynağı olan pamuk kullanılan ürünler tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Bayan Atlet kategorisinde Kalın Askılı Atletlerini en uygun fiyata sunmaktayız.


%90 polyamıde %10 elastane

Kendinden çiçek desenli zarif duruşuyla sporda giyilebileceği gibi dış giyiminizle de kombinleyebilirsiniz. Dikişsiz ve esnek yapısı sayesinde konfor sağlar. Kalın askılı, U yaka detaylara sahip atlet iz yapmaz. 


Özellikle Miorre markasına ait Miorre Seamless Kalın Askılı Atlet ürünü Kalın Askılı Atleti özellikle yapısında bulunan doğal pamuk lifleri sayesinde hem vücuda hava aldıracak, terletmeyecek hem de sağlamlığı ile rahat hareket imkânı sağlayacaktır. Bayan Atlet kategorisinde Miorre markası bayanlar arasında oldukça beğenilen ve popüler olmuş bir markadır. Ayrıca Miorre Seamless Kalın Askılı Atlet Kalın Askılı Atlet modeli de sitemizde oldukça popüler olan bir üründür.

İndigo renk seçeneği\seçenekleri sunan Miorre Seamless Kalın Askılı Atlet için, L-XL bedenleri bulunmaktadır.Miorre 237-008400 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Miorre Seamless Kalın Askılı Atlet ürünü faturada "Miorre 237-008400" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.