Orkide Daniella Destekli Straplez Takım

Orkide Daniella Destekli Straplez Takım
Orkide 2019 Koleksiyon: Orkide Daniella Destekli Straplez Takım

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Orkide markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Orkide Daniella Destekli Straplez Takım modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Orkide markasının Orkide Daniella Destekli Straplez Takım modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.


% 80 NAYLON % 20 ELASTAN

DESTEKLİ ÜRÜN
PUSH-UP
STRAPLES SÜTYEN TAKIM
B KAP
 

Siyah, Ekru, Kakao, Kaşmir renk seçeneği\seçenekleri sunan Orkide Daniella Destekli Straplez Takım için, 75B, 80B, 85B, 90B bedenleri bulunmaktadır.Orkide DANIELLA Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Orkide Daniella Destekli Straplez Takım ürünü faturada "Orkide DANIELLA" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.