Orkide Dolgusuz Sütyen Şortlu Takım Eliza

Orkide Dolgusuz Sütyen Şortlu Takım Eliza

2019 Orkide Sütyen Takımları

114.07 TL   %41
67.10 TL
Sepete Ekle
Bu üründeki Outlet Fırsat modelleri
Siyah-80B
150 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
Orkide 2019 Koleksiyon: Orkide Dolgusuz Sütyen Şortlu Takım Eliza

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından gerek konfor ve gerekse de diğer kıyafetler ile kombineli olarak kullanılabilme imkânından ötürü Desteksiz Sütyen Takımları sıkça tercih edilmektedir. Bu tür Desteksiz Sütyen Takımlarında kullanılan malzeme olarak pamuk gibi doğal iplikler tercih edilmesi hem sağlık hem de kalite bakımından önemli bir konudur.Bayanların beğenisini kazanmış olan Orkide markasının bu Orkide Dolgusuz Sütyen Şortlu Takım Eliza Desteksiz Sütyen Takımları modelinde hem en kaliteli ve doğal malzemeler tercih edilmiş, hem de zarafeti tamamlayıcı bir tasarım tercih edilmiştir. Orkide markasının Orkide Dolgusuz Sütyen Şortlu Takım Eliza modelini en uygun fiyata yine icgiyimozel.com sitemizden temin edebilmektesiniz.

Somon, Siyah, Ekru renk seçeneği\seçenekleri sunan Orkide Dolgusuz Sütyen Şortlu Takım Eliza için, 75B, 80B, 85B, 90B, 95B bedenleri bulunmaktadır.Orkide ELIZA Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Orkide Dolgusuz Sütyen Şortlu Takım Eliza ürünü faturada "Orkide ELIZA" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.