Pierre Cardin 2019 Koleksiyon: Pierre Cardin Çocuk Tayt Moria

Çocukların doğal malzemelere sahip iç çamaşırları ve aksesuarları kullanmaları aileleri için en önemli konudur. Sitemizde özellikle Kız Çocuk İç Giyimi kategorisi altında Kız Çocuk Çorap modelleri en doğal malzemeler kullanılarak üretilmiş, en kaliteli ve özgün tasarıma sahip firmaların ürünlerinden oluşmaktadır.


%100 orijinal, lisanslı ürün. Bu üründe orijinal olduğunu gösteren Pierre Cardin hologramı mevcuttur.

%46 Pamuk, %46 modal, %8 Lycra.

Pierre Cardin logolu tayt.


Pierre Cardin markasının Kız Çocuk Çorapları arasında bulunan Pierre Cardin Çocuk Tayt Moria modeli markanın kalitesini en iyi yansıttığı Kız Çocuk İç Giyimi ürünüdür. Çünkü Pierre Cardin markası ülkemizde kalitesinden en çok söz ettiren firmalar arasındadır. Pierre Cardin Çocuk Tayt Moria ürünü Kız Çocuk Çorapı doğal malzemesi, kalitesi ile en uygun fiyata sitemizden alınabilmektedir.

Siyah renk seçeneği\seçenekleri sunan Pierre Cardin Çocuk Tayt Moria için, 4-5, 6-7, 8-9, 10-11 Yaş, 12-13 bedenleri bulunmaktadır.Pierre Cardin 230-000324 Kız Çocuk İç Giyimi tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Pierre Cardin Çocuk Tayt Moria ürünü faturada "Pierre Cardin 230-000324" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.