Pierre Cardin Straplez Destekli Dantelli Büstiyer Takımı 4092

Pierre Cardin Straplez Destekli Dantelli Büstiyer Takımı 4092
Pierre Cardin 2016 Koleksiyonu: Pierre Cardin Straplez Destekli Dantelli Büstiyer Takımı 4092

Özellikle bayanlar arasında erotik çekiciliğin artması ve eş veya partnerlerinin kendilerini daha çok arzulaması için Büstiyer & Jartiyer kategorisi altında Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Çünkü gerek tasarım ve gerekse de kullanılan malzemenin kalite ve rengi bakımından çekicilik ve şıklık ön plandadır. Bu tür Büstiyer Takımları gündelik kullanım da pek tercih edilmemekle birlikte, gündelik bazı abiye, gelinlik, gece elbiseleri gibi özel kıyafetlerin altından giyilebilmektedir.

Özellikle bayan çekiciliğini ve vücut hatlarını ön plana çıkarmasında, ülkemizde bayanların büyük beğenisini yakalamış Pierre Cardin markasının Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Pierre Cardin markasının Pierre Cardin Straplez Destekli Dantelli Büstiyer Takımı 4092 ürünü de markanın kabul görmüş kalite ve tasarımının bir ürünüdür. Gerek Pierre Cardin Straplez Destekli Dantelli Büstiyer Takımı 4092 modeli olsun gerekse de Pierre Cardin markasının diğer modelleri olsun, en son moda ve kalite tercih edilmiştir.

, bedenlere sahip Pierre Cardin Straplez Destekli Dantelli Büstiyer Takımı 4092, renk seçeneklerine sahip.Pierre Cardin 4092 Büstiyer & Jartiyer tam size/sevdiklerinize göre.

2016 Pierre Cardin Büstiyer & Jartiyer

Tükendi-