Saf Yün 2019 Koleksiyon: Safyün Erkek Askılı Atlet

Vücudu soğuk etkilerden korumak için giyilen ekstra sıcak tutan çamaşırlara termal çamaşırlar denir. Özellikle Erkek Termal kategorisi altında sunduğumuz Erkek Termal Atlet çamaşırlarında kullanılan doğal malzemelerin bulunması erkeklerde doğallık arayışının bir tezahürüdür. Erkek Termal Atlet ürünleri konusunda Saf Yün markası adından ülkemizde sıkça söz ettirmektedir. Çünkü Saf Yün markası çok kaliteli ürünler üreten, kendine özgü bir tasarımı bulunan bir markadır.


%75 Yün, %25 Akrilik

Yumuşak doksuyla,kış boyunca rahatlıkla kullanabileceğiniz özel bir ürün.Kalın askı seven erkeklerin tercihi.


Saf Yün markasının Safyün Erkek Askılı Atlet ürünü Erkek Termal Atlet çamaşırı markanın en kaliteli ürünleri arasında yer almaktadır. Çünkü Erkek Termal giysilerde sıcak tutma özelliğinin en belirgin hali bu giysilerde kendini göstermektedir. Saf Yün markasına ait Safyün Erkek Askılı Atlet ürününü en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemizden temin edebilirsiniz.

M, L, XL bedenleri mevcut olan Safyün Erkek Askılı Atlet, Krem renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.Saf Yün 001-000544 Erkek Termal tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Safyün Erkek Askılı Atlet ürünü faturada "Saf Yün 001-000544" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.