Sırt Dekolteli Komple Dantel Uzun Gecelik For Dreams 8100

Sırt Dekolteli Komple Dantel Uzun Gecelik For Dreams 8100
For Dreams 2018 Koleksiyon: Sırt Dekolteli Komple Dantel Uzun Gecelik For Dreams 8100
Seksi gecelik günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. Modern ve iç gıcıklayıcı en yeni seksi gecelik modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Sırt Dekolteli Komple Dantel Uzun Gecelik For Dreams 8100

Baştan çıkarıcı, masum yada kıçkırtıcı, hangisi olmak isterseniz tüm kadınlığınızı sergilemeniz seksi gecelikler ile mümkündür. For Dreams sexi gecelikler, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Sırt Dekolteli Komple Dantel Uzun Gecelik For Dreams 8100 modeli, kadınlar tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. For Dreams iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

S, M, L, XL bedeni\bedenleri mevcut olan Sırt Dekolteli Komple Dantel Uzun Gecelik For Dreams 8100, Beyaz, Siyah, Kırmızı rengine\renklerine sahip.

For Dreams 8100 Seksi Elbiseler ve Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Sırt Dekolteli Komple Dantel Uzun Gecelik For Dreams 8100 ürünü faturada "For Dreams 8100" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.