Transparan Yanlı Dantel Deri Tulum For Dreams 8090

Transparan Yanlı Dantel Deri Tulum For Dreams 8090
For Dreams 2018 Koleksiyon: Transparan Yanlı Dantel Deri Tulum For Dreams 8090

Fantazi Takımlar kategorisi altında vahşi bir çekiciliği olan ve normal bir insanı bile kendinden geçirebilecek deri iç giyim ürünleri kullanılarak erotik çekiciliğin artması amaçlanan fantazi deri giysilere Deri İç Giyim denir. Bu tür Fantazi Takımlar özellikle bireysel heyecanlarında farklılık olan bireyler tarafından tercih edilmektedir. Çünkü Deri İç Giyimda bulunanderi elbiseler, deri etekler, deri büstiyerler ve deri sutyenler ile erotik çekicilik ve dayanılmaz cazibeniz arttırılmış olacaktır.For Dreams markasının Transparan Yanlı Dantel Deri Tulum For Dreams 8090 modeli özellikle bayanların, hem kalite, hem de tasarım konusunda beğenisini kazanmıştır. Biz icgiyimozel.com olarak For Dreams markasının Transparan Yanlı Dantel Deri Tulum For Dreams 8090 modelini en uygun fiyata sizlere sunmaktayız.

S, M, L, XL bedeni\bedenleri bulunan bu Deri İç Giyim için, Siyah, Kırmızı renk seçeneği\seçenekleri mevcuttur.

For Dreams 8090 Fantazi Takımlar tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Transparan Yanlı Dantel Deri Tulum For Dreams 8090 ürünü faturada "For Dreams 8090" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.