Us. POLO Assn. 2018 Koleksiyon: Us Polo 67004 5'li Kıl Lastikli Şort

İç çamaşırlarında en çok dikkat edilen ürün şüphesiz külotlardır. Bayanların beğenme dürtüleri erkekler gibi çalışmamaktadır. Bayanlar zor beğenir ve aşırı seçici olabildikleri gibi, detaylara da özellikle dikkat ederler. Bu yüzden icgiyimozel.com olarak siz bayanların beğenisini kazanacağını umduğumuz Bayan Külot kategorisinin en çok dikkat çeken ürünü olan Bayan Boxer Külot’larını sunuyoruz. Birçok farklı renk ve tasarıma sahip dünyaca tanınmış yerli ve yabancı markalara ait en kaliteli ve doğal malzemelerden üretilmiş Bayan Boxer Külot’larını icgiyimozel.com sitemizde en uygun fiyata bulabilmektesiniz.Bayan Boxer Külot modellerinden Us. POLO Assn. markasına ait Us Polo 67004 5'li Kıl Lastikli Şort modeli özellikle üretiminde kullanılan doğal malzemeleri ile öne çıkmaktadır. Bayanlar için çekiciliğin ve rahatlığın ön planda olduğunu bildiğini, ürünlerinde gösteren Us. POLO Assn. markası, bünyesinde bulunan Us Polo 67004 5'li Kıl Lastikli Şort modeline ait bu üründe de bayanların beğenisini kazanmıştır.

36, 38, 40, 42 bedenleri mevcut olan Us Polo 67004 5'li Kıl Lastikli Şort, Siyah-Beyaz-Ten-Siyah-Beyaz, Siyah-Beyaz-Ten-Fuşya-Lacivert, Siyah-Beyaz-Ten-Somon-Kırmızı renk seçenekleri ile sipariş verilebilir.

Us. POLO Assn. 67004 Bayan Külot tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Us Polo 67004 5'li Kıl Lastikli Şort ürünü faturada "Us. POLO Assn. 67004" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.