X-Lady Büstiyer String Set 5008

X-Lady Büstiyer String Set 5008
X-Lady 2020 Koleksiyon: X-Lady Büstiyer String Set 5008

Özellikle bayanlar arasında erotik çekiciliğin artması ve eş veya partnerlerinin kendilerini daha çok arzulaması için Büstiyer & Jartiyer kategorisi altında Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Çünkü gerek tasarım ve gerekse de kullanılan malzemenin kalite ve rengi bakımından çekicilik ve şıklık ön plandadır. Bu tür Büstiyer Takımları gündelik kullanım da pek tercih edilmemekle birlikte, gündelik bazı abiye, gelinlik, gece elbiseleri gibi özel kıyafetlerin altından giyilebilmektedir.

Özellikle bayan çekiciliğini ve vücut hatlarını ön plana çıkarmasında, ülkemizde bayanların büyük beğenisini yakalamış X-Lady markasının Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. X-Lady markasının X-Lady Büstiyer String Set 5008 ürünü de markanın kabul görmüş kalite ve tasarımının bir ürünüdür. Gerek X-Lady Büstiyer String Set 5008 modeli olsun gerekse de X-Lady markasının diğer modelleri olsun, en son moda ve kalite tercih edilmiştir.

75, 80, 85, bedenlere sahip X-Lady Büstiyer String Set 5008, Ekru renk seçeneklerine sahip.X-Lady 5008 Büstiyer & Jartiyer tam size/sevdiklerinize göre.Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. X-Lady Büstiyer String Set 5008 ürünü faturada "X-Lady 5008" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.