Anıl Sihirli Agraf 3016

Anıl Sihirli Agraf 3016

2019 Anıl Aksesuar & Çanta

13.90 TL   %20
11.12 TL
Sepete Ekle
150 TL ve Üzeri Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
Anıl 2019 Koleksiyon: Anıl Sihirli Agraf 3016

Bayanlar için giysilerini tamamlayacak ya da daha etkin kullanmalarını sağlayacak tüm önemli parçalara aksesuarlar denir. Sitemizin Aksesuar & Çanta kategorisinde birçok farklı görev için farklı farklı aksesuarlar bulunmaktadır. Bunlardan en dikkat çekip kullanışlı olanları şüphesiz Sütyen Aksesuarlarıdır. Bu aksesuarlar özellikle sütyenlerin daha etkin ve dayanıklı kullanılmalarına yardımcı olmaktadır.


Sihirli agraf uzatıcı 3x2 (bir pakette 3 renk)
İçerik: 100% Nylon

Bu noktada Anıl markasına ait Anıl Sihirli Agraf 3016 model sütyen aksesuarı, bayanlar için büyük kolaylıklar getirmektedir. Gerek kullanım esnasında verdiği rahatlık ve sütyenin korunmasına yardımcı olması bakımından bayanlar için önemli tercih sebebidir. Sütyen Aksesuarları altında Anıl markasına ait Anıl Sihirli Agraf 3016 ürününü en iyi ve en uygun fiyata ancak icgiyimozel.com sitemizde bulabilirsiniz.

Çift Kanca bedeni\bedenleri bulunan bu Sütyen Aksesuarları, Beyaz, Siyah, Ten renk seçeneklerine sahip.Anıl 3016 Aksesuar & Çanta tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Anıl Sihirli Agraf 3016 ürünü faturada "Anıl 3016" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.