Sütyen Aksesuarları

, 12 ürün bulduk!

Sütyen Aksesuarları

Sütyen aksesuarları tek sütyen ve takımlarının saklanması ya da kullanılmasında gerekli olan küçük parçalardır. Alışveriş sırasında pek akla gelmeyen bu aksesuarlar sütyenler için aslında çok önemli detaylardır. Akılda pek fazla kalmayan bu detayları icgiyimozel.com ayrıcalığı ile tek bir kategori altında bulabilirsiniz. İhtiyacınız olan sütyen aksesuarlarını tek bir seferde hızlı alışveriş imkanından yararlanarak satın alabilir, sütyenlerinizi artık daha rahat ve daha şık bir şekilde kullanabilirsiniz.

Sütyen aksesuarı denilince akla ilk gelen detaylar askılardır. Sütyenlerin daha dik durmasını sağlayan bu ürünler, değişik renk ve modelleri ile dikkat çekiyor. Dekolteli ya da açık yazlık kıyafetlerin altından görünecek şekilde kullanılacağı zaman sütyen askılarının mutlaka değişik tasarımlı modellerden olması gerekir. Şeffaf askı ya da boncuklu askılar bu tür kullanımlar için tercih edilebilir. Sütyen askılarının dışında yine görsellikte güzellik sağlayan sütyen ile külotun birleşim yerinde kolye gibi konumlandırılan özel aksesuarlar da vardır. Bu özel aksesuarlar boncuklu sütyen askıları ile birlikte uyumlu şekilde kullanılabilirler.

Sütyen aksesuarı olarak öne çıkan bir diğer önemli ürün, sütyen askısıdır. Normal giyim ürünleri ya da iç çamaşırları gibi çekmecelerde saklandığında zarar görebilen sütyenlerin deforme olmadan saklanması için giysi dolabında sütyen askılarında asılması gerekir. Tekli sütyenler için düz, normal sütyen askısı, külotlu takımlar içinse her iki tarafında külotların geçirilmesi için detayları bulunan askılar gereklidir. İhtiyaçlarınızı belirlediyseniz alışverişe başlayabilirsiniz.