Anıt 2017 Koleksiyon: Anıt Likralı Dantelli ip Askılı Atlet 2120

Bayan Atletlerinde dikkat edilen en büyük konu, doğal malzemeler kullanılarak üretilen ve herhangi bir alerjen etki göstermeden gerek İnce Askılı Atlet leri ve gerekse de diğer iç çamaşırlarını en sağlıklı şekilde giyebilmektir. Bu yüzden özellikle Bayan Atletlerinde pamuk gibi doğal lifler bulunduran malzemeler tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Anıt markasına ait İnce Askılı Atlet modellerinden Anıt Likralı Dantelli ip Askılı Atlet 2120 ürününü sunmaktayız.Bu Anıt Likralı Dantelli ip Askılı Atlet 2120 ürün %100 doğal malzemeler kullanılarak üretilmiş olup, en uygun fiyata sadece icgiyimozel.com sitesinde bulunmaktadır. Bilindiği gibi Anıt markası ülkemizde kalitesi ve özgün tasarımı ile öne çıkan bir markadır. Anıt markasına ait Anıt Likralı Dantelli ip Askılı Atlet 2120 model İnce Askılı Atlet sitemiz üzerinden Bayan Atlet kategorimizde sunulmaktadır.

S, bedenlere sahip Anıt Likralı Dantelli ip Askılı Atlet 2120, Siyah renk seçeneklerine sahip.

Anıt 2120 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Anıt Likralı Dantelli ip Askılı Atlet 2120 ürünü faturada "Anıt 2120" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.