Bondy 1026 Pamuklu 2 Li Set

Bondy 1026 Pamuklu 2 Li Set
Bondy 2017 Koleksiyon: Bondy 1026 Pamuklu 2 Li Set

Özellikle her genç kızın evlilik öncesi hazırladığı çeyizlerinde muhakkak en az bir takım Gecelik Sabahlık Takımları bulunmaktadır. Bu takımların en büyük özelliği, yapısında bulunan ipek ve saten benzeri yumuşak kumaşlar ile ev ortamında rahat bir hareket imkânı sağlamasının yanında gece az da olsa erotik çekicilik kazanmak için tercih edilmesidir. Bayan Pijama Takımları grubunda bayanlara hitap eden bu ürünler birçok farklı renge ve tasarıma sahiptir.Gecelik Sabahlık Takımları arasında Bondy markasına ait Bondy 1026 Pamuklu 2 Li Set modeller farklı ve özgün tasarımı ile özel bir yere sahiptir. Bu Bondy markasına ait Bondy 1026 Pamuklu 2 Li Set modeli en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemizden temin edebilirsiniz.

Ekru, Bordo, Pudra renk seçeneği\seçenekleri sunan Bondy 1026 Pamuklu 2 Li Set için, S, M, L, XL bedenleri bulunmaktadır.Bondy 1026 Bayan Pijama Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Bondy 1026 Pamuklu 2 Li Set ürünü faturada "Bondy 1026" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.