90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Daymod Lady Fity 15 Burunsuz Dizaltı Çorap

Daymod Lady Fity 15 Burunsuz Dizaltı Çorap

Çorap kategorisinde bayanların beğenisine sunduğumuz Diz Altı Çorap tüm ürünler bayanlar tarafından farklı amaçlar için tercih edilmektedir. Giyilen kıyafetin tam ve benzersiz bir şekilde uyumlu olabilmesi için tercih edildiği gibi, sağlık ve konfor gibi sebeplerle de Diz Altı Çorap ürünleri tercih edilmektedir. Özellikle Çorap kategorisi altında Daymod markasına ait Daymod Lady Fity 15 Burunsuz Dizaltı Çorap modeli ürün kullanılan malzeme ve tasarımındaki zarafet sebebiyle büyük beğeni toplamıştır. Diz Altı Çoraplarından Daymod markasının kalitesi bayanların beğenisini kazandığından Daymod Lady Fity 15 Burunsuz Dizaltı Çorap modelini en uygun fiyata icgiyimozel.com sitemizden temin edebilirsiniz.


% 86 Polyamide- % 14 Elastane

Burnu şeffaf, ince, parlak dizaltı çorabı.

Denye 15


Standart, bedenlere sahip Daymod Lady Fity 15 Burunsuz Dizaltı Çorap, Siyah, Ten, Bronz, Kahve renk seçeneklerine sahip.

Daymod D1211012 Çorap tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Daymod Lady Fity 15 Burunsuz Dizaltı Çorap ürünü faturada "Daymod D1211012" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.
2,15 TL
Sepete Ekle
90 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
Bu üründe bedenler arası fiyat değişiklik göstermektedir.