Diz Üstü Çorap Bonamania B81104

Diz Üstü Çorap Bonamania B81104
Bona Mania 2018 Koleksiyon: Diz Üstü Çorap Bonamania B81104

Giyilen kıyafetlerin mükemmel denebilecek seviyede kombineli olabilmesi için özellikle tercih edilen Diz Üstü Çoraplarına ait en kaliteli ve en son modayı yansıtan firmaların ürünleri Çorap kategorisi altın da beğeninize sunulmaktadır. Dünyaca ünlü markaların en şık ve en kaliteli malzemeden üretilen ürünlerini sitemizden en uygun fiyata temin edebilmektesiniz. Bu bakımdan Bona Mania markası ülkemizde de büyük beğeni kazanmış bir markadır. Bu markanın Diz Üstü Çorap Bonamania B81104 modeli gerek bayan ihtiyaçlarını tam karşılaması ve gerekse de üretilmesinde kullanılan malzemelerden ötürü özellikle tercih edilmektedir.


%95 Polyamid%5 Elastan.Dizüstü Çorap


Bona Mania markasının Diz Üstü Çorap kategorisinde ürettiği ve sitemiz üzerinden satışa sunulan Diz Üstü Çorap Bonamania B81104 modeli hem şıklığı hem de zarafeti tam yansıtan güzel bir Diz Üstü Çoraptır.

Standart, bedenlere sahip Diz Üstü Çorap Bonamania B81104, Mor-Gri renk seçeneklerine sahip

Bona Mania 283-000302 Çorap tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Diz Üstü Çorap Bonamania B81104 ürünü faturada "Bona Mania 283-000302" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.