Emay 9106 Deri Büstiyer Takım

Emay 9106 Deri Büstiyer Takım

Özellikle bayanlar arasında erotik çekiciliğin artması ve eş veya partnerlerinin kendilerini daha çok arzulaması için Büstiyer & Jartiyer kategorisi altında Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Çünkü gerek tasarım ve gerekse de kullanılan malzemenin kalite ve rengi bakımından çekicilik ve şıklık ön plandadır. Bu tür Büstiyer Takımları gündelik kullanım da pek tercih edilmemekle birlikte, gündelik bazı abiye, gelinlik, gece elbiseleri gibi özel kıyafetlerin altından giyilebilmektedir.

Özellikle bayan çekiciliğini ve vücut hatlarını ön plana çıkarmasında, ülkemizde bayanların büyük beğenisini yakalamış Emay markasının Büstiyer Takımları tercih edilmektedir. Emay markasının Emay 9106 Deri Büstiyer Takım ürünü de markanın kabul görmüş kalite ve tasarımının bir ürünüdür. Gerek Emay 9106 Deri Büstiyer Takım modeli olsun gerekse de Emay markasının diğer modelleri olsun, en son moda ve kalite tercih edilmiştir.

S, M, L, XL, bedenlere sahip Emay 9106 Deri Büstiyer Takım, Görseldeki Ürün renk seçeneklerine sahip.Emay 9106 Büstiyer & Jartiyer tam size/sevdiklerinize göre.
254.85 TL   %33
169,90 TL
Sepete Ekle
Kargo Bedava!
Ürünün kargoya veriliş süresi 1-3 Gün
60 TL ve üzeri alışverişlerinizde dantelli Külot HEDİYE!