Us. POLO Assn. 2019 Koleksiyon: Erkek 2 Li Atlet US. POLO ASSN. 80189
Atletler sizi yazın ferah ve serin, kışın ise sıcacık tutma özelliğine sahiptir. En güzel klaisk atlet modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Erkek 2 Li Atlet US. POLO ASSN. 80189

Klasik atlet modelleri rahat ve şık tasarımları ile erkeklerin oldukça rahat etmesini sağlamaktadır. Us. POLO Assn. iç giyim klasik atlet, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Erkek 2 Li Atlet US. POLO ASSN. 80189 modeli, erkekler tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Us. POLO Assn. iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

S, M, L, XL, XXL bedeni\bedenleri mevcut olan Erkek 2 Li Atlet US. POLO ASSN. 80189, Siyah-Siyah, Beyaz-Beyaz rengine\renklerine sahip.

Us. POLO Assn. 80189 Erkek Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Erkek 2 Li Atlet US. POLO ASSN. 80189 ürünü faturada "Us. POLO Assn. 80189" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.