Erkek 3 Lü Boxer US. POLO ASSN. 80173

Erkek 3 Lü Boxer US. POLO ASSN. 80173
Us. POLO Assn. 2018 Koleksiyon: Erkek 3 Lü Boxer US. POLO ASSN. 80173
Modal boxer'lar günlük kullanımdan farklı olarak en baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırı modellerinden oluşmaktadır. En yeni modal boxer modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Erkek 3 Lü Boxer US. POLO ASSN. 80173

Modal boxer'lar seçilen renkler ve malzemeler ile iç çamaşırında karşı konulmaz bir güzellik yaratır. Us. POLO Assn. Modal boxer'lar, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Erkek 3 Lü Boxer US. POLO ASSN. 80173 modeli, şık tasarımı, ve yüksek kalitesi ile erkekler tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Us. POLO Assn. iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

S, M, L, XL, XXL bedeni\bedenleri bulunan bu Modal Boxer, Beyaz-Beyaz-Beyaz, Siyah-Siyah-Siyah, Gri Melanj-Gri Melanj-Gri Melanj renk seçeneklerine sahip.

Us. POLO Assn. 80173 Erkek Boxer tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Erkek 3 Lü Boxer US. POLO ASSN. 80173 ürünü faturada "Us. POLO Assn. 80173" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.