İmer 1274 Uzun Boy Askılı Modal Atlet

İmer 1274 Uzun Boy Askılı Modal Atlet
İMER 2019 Koleksiyon: İmer 1274 Uzun Boy Askılı Modal Atlet

Bayanlar için her şeyin doğal ve sağlıklı olması en önemli konudur. Öyle ki bayanlar için üretilen Bayan Atletlerin bile doğal malzemeden üretilmesini isterler. Bu konuda sitemizde bulunan tüm Bayan Atletlerinde özellikle doğal lif kaynağı olan pamuk kullanılan ürünler tercih edilmektedir. Biz icgiyimozel.com olarak sizlere Bayan Atlet kategorisinde Kalın Askılı Atletlerini en uygun fiyata sunmaktayız.Özellikle İMER markasına ait İmer 1274 Uzun Boy Askılı Modal Atlet ürünü Kalın Askılı Atleti özellikle yapısında bulunan doğal pamuk lifleri sayesinde hem vücuda hava aldıracak, terletmeyecek hem de sağlamlığı ile rahat hareket imkânı sağlayacaktır. Bayan Atlet kategorisinde İMER markası bayanlar arasında oldukça beğenilen ve popüler olmuş bir markadır. Ayrıca İmer 1274 Uzun Boy Askılı Modal Atlet Kalın Askılı Atlet modeli de sitemizde oldukça popüler olan bir üründür.

Beyaz, Siyah, Krem renk seçeneği\seçenekleri sunan İmer 1274 Uzun Boy Askılı Modal Atlet için, S, M, L, XL bedenleri bulunmaktadır.İMER 1274 Bayan Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. İmer 1274 Uzun Boy Askılı Modal Atlet ürünü faturada "İMER 1274" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.