Jartierli Dolgulu Sütyen Külot Çorap Takım Orkide ARIEL

Jartierli Dolgulu Sütyen Külot Çorap Takım Orkide ARIEL
Orkide 2019 Koleksiyon: Jartierli Dolgulu Sütyen Külot Çorap Takım Orkide ARIEL

Sütyen Takımları arasında bayanlar tarafından bir ürünün tercih edilmesinde birçok farklı kriter bulunmaktadır. Bunlar, kullanılan malzemenin kalitesi ve doğallığı, tasarımında kullanılan renk ve zarafet ile ihtiyaçların tam karşılanması en önemli konulardır. Bu bakımdan Destekli Sütyen Takımları arasında bayanların hem ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz karşılayan, hem zarafeti ve şıklığı ile rahat ve güvende hissettiren, hem de kullanılan malzemelerin kalite ve doğallığı ile bayanlar arasında en çok tercih edilen Orkide markasının ürünleri olmuştur. Özellikle Jartierli Dolgulu Sütyen Külot Çorap Takım Orkide ARIEL modeli hem zarafet, şıklık ve kalite sunmakta hem de bayanların tüm ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir. Bu sebeple Destekli Sütyen Takımları arasında Orkide markasının Jartierli Dolgulu Sütyen Külot Çorap Takım Orkide ARIEL modeli en uygun fiyata sizlerin beğenisine sunulmaktadır.


%80 NAYLON %20 ELASTAN


Siyah, Ekru, Pembe, Gri renk seçeneği\seçenekleri sunan Jartierli Dolgulu Sütyen Külot Çorap Takım Orkide ARIEL için, 75B, 80B, 85B, 90B bedenleri bulunmaktadır.Orkide ARIEL Sütyen Takımları tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Jartierli Dolgulu Sütyen Külot Çorap Takım Orkide ARIEL ürünü faturada "Orkide ARIEL" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.