Kamuflaj Baskılı Erkek Atlet - Imprime Collection Doreanse 2215

Kamuflaj Baskılı Erkek Atlet - Imprime Collection Doreanse 2215
Doreanse 2019 Koleksiyon: Kamuflaj Baskılı Erkek Atlet - Imprime Collection Doreanse 2215
Atletler sizi yazın ferah ve serin, kışın ise sıcacık tutma özelliğine sahiptir. En güzel klaisk atlet modelleri, en uygun fiyat avantajlarıyla icgiyimozel.com da.

Kamuflaj Baskılı Erkek Atlet - Imprime Collection Doreanse 2215
45% Modal % 45 Pamuk % 10 Elastan


Klasik atlet modelleri rahat ve şık tasarımları ile erkeklerin oldukça rahat etmesini sağlamaktadır. Doreanse iç giyim klasik atlet, birbirinden güzel yeni sezon modelleri ile icgiyimozel.com’da. Özellikle Kamuflaj Baskılı Erkek Atlet - Imprime Collection Doreanse 2215 modeli, erkekler tarafından oldukça beğenilen ve tercih edilen bir modeldir. Doreanse iç çamaşırlarının diğer modelleri gibi bu modeli de icgiyimozel.com farkı ile satın alabilirsiniz.

S, M, L, XL, XXL bedeni\bedenleri mevcut olan Kamuflaj Baskılı Erkek Atlet - Imprime Collection Doreanse 2215, Baskılı Kamuflaj rengine\renklerine sahip.

Doreanse 2215 Erkek Atlet tam size/sevdiklerinize göre.

Gizli PAKETLEME:
Gizliliğiniz garantimiz altındadır. Satın alacağınız tüm ürünler, dışarıdan kesinlikle anlaşılmayacak şekilde paketlenerek gönderilmektedir.
  • Koli ile gönderimlerde, "BİTENEKADAR" kolileri kullanılmaktadır.
  • Kargo poşeti ile gönderimlerde, 2 poşet kullanılmaktadır.
  • Ürün faturasında kesinlikle ürün adı yazmamaktadır. Kamuflaj Baskılı Erkek Atlet - Imprime Collection Doreanse 2215 ürünü faturada "Doreanse 2215" şeklinde belirtilecektir.
  • Gönderici firma olarak, "BK Bilgi Teknolojileri ve Ticaret A.Ş." yazmaktadır.